Дефлімпійці Донеччини Тетяна Бакланова та Олексій Філіппських – чемпіони України з шахів

15-25 квітня в селі Яворів, що на Львівщині, відбувся чемпіонат України з шахів серед спортсменів з порушеннями слуху. Учасники змагалися у двох категоріях: класична гра та бліц.

Від Донецької області на чемпіонаті виступили три спортсмени: заслужений майстер спорту України Тетяна Бакланова з Маріуполя, майстер спорту України Олексій Філіппських з Краматорська та Сергій Писанний з Бахмута.

У змаганнях з класичної гри, що пройшли в дев’ять турів, взяли участь 9 жінок та 22 чоловіки, представники 11 областей. Тетяна Бакланова стала переможницею, Олексій Філіппських здобув «бронзу», Сергій Писанний посів 10 місце.

За підсумками 11 етапів турніру з бліцу Олексій Філіппських відзначився золотою нагородою.