На чемпіонаті України з бойового самбо спортсмени Донеччини здобули 9 медалей

19-21 квітня в Києві відбувся чемпіонат України з класичного бойового самбо, що зібрав близько 400 учасників із 16 областей та столиці держави.

Донецьку область на змаганнях представили 11 самбістів – вихованці спортивного клубу «Барс» міста Покровськ та спортклубу «Ронін» міста Слов’янськ. У їхньому активі – 4 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Серед юніорів найвищу нагороду чемпіонату у ваговій категорії 66 кг виборола Анастасія Артюх із Покровської громади, а «бронзою» відзначився Олександр Доля (57 кг) зі Слов’янської громади.

У віковій групі «юнаки» представники Покровської громади також показали високі результати: