На чемпіонаті України з бодібілдингу спортсмени Донеччини здобули 6 медалей

13-14 квітня в місті Черкаси відбувся чемпіонат України з бодібілдингу серед дорослих та юніорів, що зібрав понад 250 учасників із 18 регіонів.

Представники Донецької області відзначилися на змаганнях 2 золотими, 2 срібними та 2 бронзовими нагородами.

Олег Слінченко виборов звання чемпіона України в категорії бодібілдинг до 100 кг і в абсолютній першості категорії чоловіки бодібілдинг.

Срібними призерами стали: Ліна Слободенюк – у категорії бодіфітнес до 163 см, Андрій Грона – у категорії фізик до 173 см.

«Бронзу» здобули: Богдан Булаш – у категорії фізик понад 182 см, Михайло Мокренко – у відкритій категорії майстри бодібілдинг.

Підготував спортсменів заслужений тренер України з бодібілдингу Віталій Талавера.

Світлини: ФББУ - Національна Федерація бодібілдингу України